MÖBLER / Trädgård / Trädgårdsstolar 16045384
nr 1604 5384
Trädgårdsstolar
4 st, vitmålad metall
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:18:00
600 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Trädgårdsstolar
Kondition: slitage, skador
nr 1604 5384
Trädgårdsstolar
4 st, vitmålad metall
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 1.500 kr |
måndag 11 mars 2024 |